email

rezervacija@khair.lt

telefono numeris

+370 608 75870

Taisyklės ir sąlygos

Sveiki atvykę į khair.lt! Prieš naudodamiesi mūsų svetaine, atidžiai perskaitykite šias taisykles ir sąlygas. Naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate laikytis šių taisyklių ir sąlygų. Jei nesutinkate su jokia sąlyga, prašome nenaudoti šios svetainės.

Paslaugų Naudojimas

Svetainėje pateikiamos paslaugos ir informacija yra skirta asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Jūs sutinkate nenaudoti šios svetainės jokiai neteisėtai veiklai ar būdui, kuris pažeistų kitų asmenų teises.

Intelektinė Nuosavybė

Visos svetainės turinys, įskaitant tekstus, grafiką, logotipus, ikonas, vaizdus, garso įrašus ir programinę įrangą, yra mūsų arba mūsų turinio tiekėjų nuosavybė ir saugomas tarptautinių autorių teisių įstatymų. Jūs sutinkate nenaudoti, kopijuoti, pakeisti, platinti, perduoti, rodyti arba suteikti prieigą prie svetainės turinio bet kokiu būdu be mūsų raštiško leidimo.

Atsakomybės Ribojimas

Nepaisant didžiausios pastangų užtikrinti svetainės informacijos tikslumą ir patikimumą, mes negalime garantuoti, kad visa svetainės informacija yra išsami, teisinga ar naujausia. Mes neatsakome už jokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, atsiradusius dėl svetainės naudojimo ar jos turinio.

Nuorodos Į Kitas Svetaines

Mūsų svetainė gali turėti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, kurios nepriklauso mums ir yra valdomos atskirai. Mes neatsakome už šių svetainių turinį ar privatumo politiką. Rekomenduojame atidžiai perskaityti trečiųjų šalių svetainių taisykles ir sąlygas.

Pakeitimai Taisyklėse ir Sąlygose

Mes pasiliekame teisę bet kada atnaujinti ar pakeisti šias taisykles ir sąlygas. Visi pakeitimai įsigalios iš karto po jų paskelbimo mūsų svetainėje. Tęsdami naudojimąsi svetaine po tokių pakeitimų, jūs sutinkate su atnaujintomis taisyklėmis ir sąlygomis.

Kontaktai

Jei turite klausimų ar pastabų dėl šių taisyklių ir sąlygų, prašome susisiekti su mumis:

  • El. paštu: rezervacija@khair.lt
  • Telefonu: +370 608 75870

Ačiū, kad naudojates khair.lt paslaugomis. Mes vertiname jūsų pasitikėjimą ir įsipareigojame užtikrinti, kad mūsų teikiamos paslaugos atitiktų aukščiausius standartus.

Sutikimas su Taisyklėmis ir Sąlygomis

Naudodamiesi šia svetaine, jūs patvirtinate, kad esate susipažinę(s) su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis ir juos priimate. Jūsų tęsiamas svetainės naudojimas po bet kokių pakeitimų šiose taisyklėse ir sąlygose reiškia jūsų sutikimą su tokiomis pakeitimais.

Atšaukimas ir Grąžinimas

Jūsų patogumui ir pasitenkinimui mes siūlome aiškias atšaukimo ir grąžinimo procedūras. Prašome susipažinti su mūsų atšaukimo ir grąžinimo politika, kuri pateikiama atskiroje svetainės skiltyje, kad sužinotumėte, kaip grąžinti prekes ar atšaukti paslaugas.

Paskutiniai Pakeitimai

Šios taisyklės ir sąlygos buvo paskutinį kartą atnaujintos 2024 03 24. Bet kokie būsimi pakeitimai bus paskelbti šioje pačioje svetainės dalyje.

Mes nuoširdžiai dėkojame, kad renkatės mūsų paslaugas, ir tikimės, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje bus maloni ir naudinga. Jeigu turite kokių nors klausimų ar pasiūlymų, kaip galėtume pagerinti mūsų paslaugas, mes visada esame atviri jūsų atsiliepimams.