email

rezervacija@khair.lt

telefono numeris

+370 608 75870

Airtouch plaukų dažymas

Airtouch dažymas

Airtouch plaukų dažymas, yra šiuolaikinis ir novatoriškas būdas suteikti plaukams natūraliai atrodantį, palaipsniui šviesėjantį efektą, nuo šaknų iki pat galiukų. Ši technika tapo mėgstama visame pasaulyje, nes suteikia plaukams subtilų ir nepriekaištingą šviesumo perėjimą, kuris atrodo itin natūraliai ir elegantiškai​​.

Dažymo procesas

Airtouch dažymo procesas yra unikalus tuo, jog naudojama vėsi džiovintuvo srovė, kuri atskiria plaukų sluoksnius. Vieni sluoksniai yra dažomi, o kiti paliekami natūralūs, tai leidžia pasiekti labai subtilų spalvos perėjimą, be ryškių linijų.

Airtouch technikos privalumai

Vienas didžiausių šios technikos privalumų yra ilgalaikis efektas. Kai atliekamas šis dažymas, spalvos rezultatas gali išlikti natūralus ir šviežias pakankamai ilgą laiką, dažnai net iki 6 mėnesių.

Airtouch kaina

Kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: plaukų ilgio, norimo rezultato ir salonų lygio. Tačiau investicija į šį dažymo būdą yra verta kiekvieno cento, nes rezultatas – prabangiai atrodantys, gyvybingi plaukai su nepriekaištingai deračiomis spalvomis.

Rezervuokite laiką airtouch dažymui jau šiandien!