email

rezervacija@khair.lt

telefono numeris

+370 608 75870

Apie mane

Karolina Petkevičiūtė

Sveiki atvykę į mano internetinį puslapį! Esu Karolina Petkevičiūtė – patyrusi kirpėja, kilusi iš žavingo Elektrėnų miestelio. Savo kelionę kirpimo pasaulyje pradėjau 2016 metais, ir nuo tada tai buvo nuostabi avantiūra.

Nuo jaunystės mane žavėjo gero kirpimo transformacinė galia ir kaip ji gali pakelti žmogaus pasitikėjimą savimi ir gyvenimo nuotaiką. Ši aistra tapo mano pašaukimu, todėl nusprendžiau siekti kirpėjos karjeros. Per šiuos metus tobulinau savo įgūdžius, sekiau naujausias tendencijas ir technikas, kad užtikrinčiau, jog mano klientai visada paliktų mano kėdę jausdamiesi nepriekaištingai.

Mano filosofija paprasta: kiekvienas klientas yra unikalus, ir kiekvienas kirpimas turėtų atspindėti jų individualią asmenybę ir stilių. Skiriu laiko išklausyti jūsų norus ir suteikti asmeniškus patarimus, užtikrinant, kad jūsų nauja išvaizda ne tik jums tiktų, bet ir palengvintų kasdienį plaukų tvarkymąsi.

Dėkoju, kad apsvarstėte mane savo kirpimo poreikiams. Laukiu susitikimo su jumis ir padėjimo pasiekti jūsų svajonių išvaizdą!