email

rezervacija@khair.lt

telefono numeris

+370 608 75870

Paslaugos

Pasinerkite į unikalią plaukų priežiūros patirtį, kur aistra plaukams susijungia su meniškumu ir meistriškumu. Dirbdama savarankiškai, aš siūlau asmenišką plaukų priežiūros patirtį, užtikrindama, kad kiekvienas klientas mėgautųsi mano visišku dėmesiu ir profesionaliu įžvalgumu. Atraskite paslaugų, kurias teikiu, asortimentą:

Plaukų Dažymas

Ieškote subtilaus pokyčio ar visiškos transformacijos? Mano teikiama plaukų dažymo paslauga atitiks visus jūsų poreikius. Naudodama tik aukščiausios kokybės dažus, kruopščiai dirbu, kad pasiekčiau tobulą atspalvį, kuris papildytų jūsų unikalų stilių ir asmenybę. Nuo natūralių tonų iki nuotykiškų spalvų, esu čia, kad padėčiau įgyvendinti jūsų viziją.

Plaukų Kirpimas

Puikus kirpimas yra daugiau nei tiesiog ilgio pakeitimas, tai svarbus jūsų asmeninės išraiškos elementas. Specializuodamasi kirpimuose, kurie pagyvina jūsų veido formą ir tinka jūsų gyvenimo būdui, skiriu laiką, kad suprasčiau jūsų norus ir sukūrčiau išskirtinį jums skirtą įvaizdį. Ar palaikote savo įprastą stilių, ar ieškote naujos išvaizdos, esu įsipareigojusi meistriškumui kiekviename kirpimo žingsnyje.

Plaukų Procedūros

Šiuo metu atlieku tik Olaplex plaukų procedūrą, po kurios jūsų plaukai išgyvena transformaciją, grąžinančią jiems gyvybingumą ir stiprumą. Ši paslauga yra skirta intensyviai atkurti pažeistus plaukus, naudojant novatorišką formulę, kuri remiasi moksliniais atradimais. Procedūra atkuria plaukų disulfidinius ryšius, todėl tinka visiems plaukų tipams ir yra ypač rekomenduojama po cheminių procedūrų, pavyzdžiui, dažymo ar šviesinimo. Olaplex plaukų procedūra ne tik atgaivina plaukus, bet ir apsaugo juos nuo būsimų pažeidimų, suteikdama ilgalaikę sveikatą ir blizgesį.


Patirkite asmeninę plaukų priežiūrą kaip niekad anksčiau. Mano individualaus požiūrio dėka nesate tik klientas, esate vertinamas svečias mano plaukų menų pasaulyje. Rezervuokite laiką jau šiandien ir sukursime tobulą įvaizdį, atspindintį tikrąjį jūs.